Viimeisin raportti sääasemalta saatu 1 min, 41 sek sitten. |
| Ulkoilman lämpötila | 15.4°C ( ↑ 0.9°C/h ) |
| Tuntuu tuulessa | 15.4°C |
| Kastepiste | 6.1°C |
| Suhteellinen kosteus | 54% |
| Suhteellinen ilmanpaine | 1018.9hPa ( ↓ 0.5 hPa/h ) |
| Ilmanpaineen muutos | Ilmanpaine on tasainen. |
| Tuulen nopeus | 0.4m/s ( 1.4km/h ) |
| Tuulenpuuska | 2.7m/s ( 9.7km/h ) |
| Tuulen suunta | Pohjoiskoillinen ( 40° ) |
| Sademäärä, tunti | 0.0mm |
| Sademäärä, vrk | 0.0mm |
| Sademäärä, vuosi | 27.6mm |
| Metsäpaloindeksi | Matala ( 13.7 ) |
| Salamatutka | Asemalla ei Boltek-salamatutkaa |