Viimeisin raportti sääasemalta saatu 19 sek sitten. |
| Ulkoilman lämpötila | 11.1°C ( ↓ 1°C/h ) |
| Tuntuu tuulessa | 10.3°C |
| Kastepiste | 3.1°C |
| Suhteellinen kosteus | 58% |
| Suhteellinen ilmanpaine | 1022.3hPa ( ↓ 0.1 hPa/h ) |
| Ilmanpaineen muutos | Ilmanpaine on tasainen. |
| Tuulen nopeus | 0m/s ( 0km/h ) |
| Tuulenpuuska | 0m/s ( 0km/h ) |
| Tuulen suunta | Pohjoisluode ( 355° ) |
| Sademäärä, tunti | 0.00mm |
| Sademäärä, vrk | 0.0mm |
| Sademäärä, vuosi | 70.2mm |
| Aseman sääennuste | Luvassa kuivaa ja selkeää. |
| Pilvien alin korkeus | 1004 metriä |
| Metsäpaloindeksi | Matala ( 9.6 ) |
| Salamatutka | Asemalla ei Boltek-salamatutkaa |