Viimeisin raportti sääasemalta saatu 7 sek sitten. |
| Ulkoilman lämpötila | 14.3°C ( ↑ 0.5°C/h ) |
| Tuntuu tuulessa | 14.3°C |
| Kastepiste | 5.9°C |
| Suhteellinen kosteus | 57% |
| Suhteellinen ilmanpaine | 1016.61hPa ( ↓ 0.16 hPa/h ) |
| Ilmanpaineen muutos | Ilmanpaine on tasainen. |
| Tuulen nopeus | 0.0m/s ( 0km/h ) |
| Tuulenpuuska | 1.3m/s ( 4.7km/h ) |
| Tuulen suunta | Länsi ( 286° ) |
| Sademäärä, tunti | 0.0mm |
| Sademäärä, vrk | 0.0mm |
| Sademäärä, vuosi | 40.2mm |
| Metsäpaloindeksi | Matala ( 10.9 ) |
| Salamatutka | Asemalla ei Boltek-salamatutkaa |