Viimeisin raportti sääasemalta saatu 2 min, 45 sek sitten. |
| Ulkoilman lämpötila | 11.8 °C |
| Kastepiste | 5.8°C |
| Suhteellinen kosteus | 67 % |
| Suhteellinen ilmanpaine | 1021.7 hPa |
| Tuulen nopeus | 4.5m/s ( 16.2 km/h ) |
| Tuulen suunta | Länsiluode ( 314 ° ) |
| Sademäärä, vrk | 0.0 mm |
| Pilvien alin korkeus | 746 metriä |
| Metsäpaloindeksi | Matala ( 4.4 ) |
| Salamatutka | Asemalla ei Boltek-salamatutkaa |