Viimeisin raportti sääasemalta saatu 2 min, 59 sek sitten. |
| Ulkoilman lämpötila | 15.3°C |
| Tuulen hyytävyys | 15.3°C |
| Tuulen tukaluus | 13.9°C |
| Kastepiste | 2.1°C |
| Suhteellinen kosteus | 41% |
| Suhteellinen ilmanpaine | 1015.5hPa |
| Ilmanpaineen muutos | Ilmanpaine laskee hitaasti. |
| Tuulen nopeus | 1.3m/s ( 4.7km/h ) |
| Tuulen suunta | Luode ( NW° ) |
| Sademäärä, vrk | 0.0mm |
| Sademäärä, kk | 10.4mm |
| Sademäärä, vuosi | 52.2mm |
| Metsäpaloindeksi | Matala ( 30.6 ) |
| Salamatutka | Asemalla ei Boltek-salamatutkaa |