Viimeisin raportti sääasemalta saatu 32 sek sitten. |
| Ulkoilman lämpötila | 15.4°C ( ↓ 0.1°C/h ) |
| Tuntuu tuulessa | 15.4°C |
| Kastepiste | 6.4°C |
| Suhteellinen kosteus | 55% |
| Suhteellinen ilmanpaine | 1019.51hPa ( ↓ 0.09 hPa/h ) |
| Ilmanpaineen muutos | Ilmanpaine on tasainen. |
| Tuulen nopeus | 1.3m/s ( 4.7km/h ) |
| Tuulenpuuska | 2.2m/s ( 7.9km/h ) |
| Tuulen suunta | Luode ( 326° ) |
| Sademäärä, tunti | 0.0mm |
| Sademäärä, vrk | 0.0mm |
| Sademäärä, vuosi | 72.6mm |
| Metsäpaloindeksi | Matala ( 12.8 ) |
| Salamatutka | Asemalla ei Boltek-salamatutkaa |