Viimeisin raportti sääasemalta saatu 3 min, 2 sek sitten. |
| Ulkoilman lämpötila | 16.5°C ( ↑ 0.7°C/h ) |
| Tuntuu tuulessa | 16.5°C |
| Kastepiste | 4.3°C |
| Suhteellinen kosteus | 45% |
| Suhteellinen ilmanpaine | 1020.9hPa ( ↓ 0.4 hPa/h ) |
| Ilmanpaineen muutos | Ilmanpaine on tasainen. |
| Tuulen nopeus | 1.7m/s ( 6.1km/h ) |
| Tuulenpuuska | 3.4m/s ( 12.2km/h ) |
| Tuulen suunta | Länsi ( 270° ) |
| Sademäärä, tunti | 0.0mm |
| Sademäärä, vrk | 0.0mm |
| Sademäärä, vuosi | 46.4mm |
| Metsäpaloindeksi | Matala ( 24.5 ) |
| Salamatutka | Asemalla ei Boltek-salamatutkaa |