Viimeisin raportti sääasemalta saatu 34 sek sitten. |
| Ulkoilman lämpötila | 8.1°C ( ↓ 0.2°C/h ) |
| Tuntuu tuulessa | 6.5°C |
| Kastepiste | 2.3°C |
| Suhteellinen kosteus | 67% |
| Suhteellinen ilmanpaine | 1012.4hPa ( ↔ 0.0 hPa/h ) |
| Ilmanpaineen muutos | Ilmanpaine on tasainen. |
| Tuulen nopeus | 1m/s ( 3.7km/h ) |
| Tuulenpuuska | 1.5m/s ( 5.6km/h ) |
| Tuulen suunta | Pohjoinen ( 0° ) |
| Sademäärä, tunti | 0.00mm |
| Sademäärä, vrk | 0.0mm |
| Sademäärä, vuosi | 14.7mm |
| Aseman sääennuste | Luvassa kuivaa ja selkeää. |
| Pilvien alin korkeus | 724 metriä |
| Metsäpaloindeksi | Matala ( 3.9 ) |
| Salamatutka | Asemalla ei Boltek-salamatutkaa |