Viimeisin raportti sääasemalta saatu 10 sek sitten. |
| Ulkoilman lämpötila | 14.9°C ( ↔ 0.0°C/h ) |
| Tuntuu tuulessa | 14.9°C |
| Kastepiste | 6.2°C |
| Suhteellinen kosteus | 56% |
| Suhteellinen ilmanpaine | 1018.59hPa ( ↑ 0.03 hPa/h ) |
| Ilmanpaineen muutos | Ilmanpaine on tasainen. |
| Tuulen nopeus | 0m/s ( 0km/h ) |
| Tuulenpuuska | 4m/s ( 14.4km/h ) |
| Tuulen suunta | Pohjoinen ( 0° ) |
| Sademäärä, tunti | 0.0mm |
| Sademäärä, vrk | 0.0mm |
| Sademäärä, vuosi | 42.2mm |
| Metsäpaloindeksi | Matala ( 11.8 ) |
| Salamatutka | Asemalla ei Boltek-salamatutkaa |