Viimeisin raportti sääasemalta saatu 6 min, 44 sek sitten. |
| Ulkoilman lämpötila | 15.8°C ( ↓ 0.3°C/h ) |
| Tuntuu tuulessa | 15.8°C |
| Kastepiste | 6.8°C |
| Suhteellinen kosteus | 55% |
| Suhteellinen ilmanpaine | 1018.9hPa ( ↓ 0.4 hPa/h ) |
| Ilmanpaineen muutos | Ilmanpaine on tasainen. |
| Tuulen nopeus | 1.4m/s ( 5km/h ) |
| Tuulenpuuska | 3.9m/s ( 14km/h ) |
| Tuulen suunta | Luode ( 335° ) |
| Sademäärä, tunti | 0.0mm |
| Sademäärä, vrk | 0.0mm |
| Sademäärä, vuosi | 13.2mm |
| Metsäpaloindeksi | Matala ( 12.9 ) |
| Salamatutka | Asemalla ei Boltek-salamatutkaa |