Viimeisin raportti sääasemalta saatu 5 sek sitten. |
| Ulkoilman lämpötila | 15.4°C ( ↓ 0.2°C/h ) |
| Tuntuu tuulessa | 15.4°C |
| Kastepiste | 7.0°C |
| Suhteellinen kosteus | 57% |
| Suhteellinen ilmanpaine | 1018.70hPa ( ↓ 0.11 hPa/h ) |
| Ilmanpaineen muutos | Ilmanpaine on tasainen. |
| Tuulen nopeus | 0.0m/s ( 0km/h ) |
| Tuulenpuuska | 3.6m/s ( 13km/h ) |
| Tuulen suunta | Länsiluode ( 313° ) |
| Sademäärä, tunti | 0.0mm |
| Sademäärä, vrk | 0.0mm |
| Sademäärä, vuosi | 1.4mm |
| Metsäpaloindeksi | Matala ( 11.1 ) |
| Salamatutka | Asemalla ei Boltek-salamatutkaa |