Viimeisin raportti sääasemalta saatu 11 min, 3 sek sitten. |
| Ulkoilman lämpötila | 11.9°C ( ↑ 11.9°C/h ) |
| Tuntuu tuulessa | 9.9°C |
| Kastepiste | 4.4°C |
| Suhteellinen kosteus | 60% |
| Suhteellinen ilmanpaine | 1011.2hPa ( ↓ 0.7 hPa/h ) |
| Ilmanpaineen muutos | Ilmanpaine laskee hitaasti. |
| Tuulen nopeus | 1.1m/s ( 3.9km/h ) |
| Tuulenpuuska | 2m/s ( 7.2km/h ) |
| Tuulen suunta | Kaakko ( 135° ) |
| Sademäärä, tunti | 0.00mm |
| Sademäärä, vrk | 0.0mm |
| Sademäärä, vuosi | 0mm |
| Aseman sääennuste | Luvassa selkeää. |
| Pilvien alin korkeus | 866 metriä |
| Metsäpaloindeksi | Matala ( 8.3 ) |
| Salamatutka | Asemalla ei Boltek-salamatutkaa |