Viimeisin raportti sääasemalta saatu 6 sek sitten. |
| Ulkoilman lämpötila | 13.8°C ( ↓ 1.8°C/h ) |
| Tuntuu tuulessa | 13.8°C |
| Kastepiste | 7.1°C |
| Suhteellinen kosteus | 64% |
| Suhteellinen ilmanpaine | 1018.2hPa ( ↓ 0.3 hPa/h ) |
| Ilmanpaineen muutos | Ilmanpaine on tasainen. |
| Tuulen nopeus | 0.0m/s ( 0km/h ) |
| Tuulenpuuska | 6.7m/s ( 24.1km/h ) |
| Tuulen suunta | Pohjoinen ( NULL° ) |
| Sademäärä, tunti | 0.0mm |
| Sademäärä, vrk | 0.0mm |
| Sademäärä, vuosi | 31.6mm |
| Metsäpaloindeksi | Matala ( 6.2 ) |
| Salamatutka | Asemalla ei Boltek-salamatutkaa |