Viimeisin raportti sääasemalta saatu 4 min, 9 sek sitten. |
| Ulkoilman lämpötila | -2.4°C ( ↑ 0.2°C/h ) |
| Tuntuu tuulessa | -2.4°C |
| Kastepiste | -10.7°C |
| Suhteellinen kosteus | 53% |
| Suhteellinen ilmanpaine | 1027.0hPa ( ↑ 1.0 hPa/h ) |
| Ilmanpaineen muutos | Ilmanpaine nousee nopeasti. |
| Tuulen nopeus | 0.0m/s ( 0km/h ) |
| Tuulenpuuska | 0.0m/s ( 0km/h ) |
| Tuulen suunta | Pohjoinen ( NULL° ) |
| Sademäärä, tunti | 0.0mm |
| Sademäärä, vrk | 0.0mm |
| Sademäärä, vuosi | 26.2mm |
| Metsäpaloindeksi | Matala ( 11.1 ) |
| Salamatutka | Asemalla ei Boltek-salamatutkaa |