Viimeisin raportti sääasemalta saatu 3 sek sitten. |
| Ulkoilman lämpötila | 10.4°C ( ↑ 0.2°C/h ) |
| Tuntuu tuulessa | 10.4°C |
| Kastepiste | 9.8°C |
| Suhteellinen kosteus | 96% |
| Suhteellinen ilmanpaine | 998.3hPa ( ↓ 0.3 hPa/h ) |
| Ilmanpaineen muutos | Ilmanpaine on tasainen. |
| Tuulen nopeus | 1.3m/s ( 4.7km/h ) |
| Tuulenpuuska | 3.6m/s ( 13km/h ) |
| Tuulen suunta | Länsilounas ( 262° ) |
| Sademäärä, tunti | 0.0mm |
| Sademäärä, vrk | 9.1mm |
| Sademäärä, vuosi | 108.2mm |
| Metsäpaloindeksi | Matala ( -1.9 ) |
| Salamatutka | Asemalla ei Boltek-salamatutkaa |