Viimeisin raportti sääasemalta saatu 41 sek sitten. |
| Ulkoilman lämpötila | 13.3°C ( ↑ 0.4°C/h ) |
| Tuntuu tuulessa | 11.6°C |
| Kastepiste | -6.9°C |
| Suhteellinen kosteus | 24% |
| Suhteellinen ilmanpaine | 1016.6hPa ( ↔ 0.0 hPa/h ) |
| Ilmanpaineen muutos | Ilmanpaine on tasainen. |
| Tuulen nopeus | 0.4m/s ( 1.5km/h ) |
| Tuulenpuuska | 0m/s ( 0km/h ) |
| Tuulen suunta | Itä ( 102° ) |
| Sademäärä, tunti | 0.00mm |
| Sademäärä, vrk | 0.0mm |
| Sademäärä, vuosi | 43.4mm |
| Aseman sääennuste | Luvassa poutaa. |
| Pilvien alin korkeus | 2518 metriä |
| Metsäpaloindeksi | Kohtalainen ( 74.4 ) |
| Salamatutka | Asemalla ei Boltek-salamatutkaa |