Viimeisin raportti sääasemalta saatu 39 sek sitten. |
| Ulkoilman lämpötila | 13.0°C ( ↓ 0.7°C/h ) |
| Tuntuu tuulessa | 12.2°C |
| Kastepiste | 6.1°C |
| Suhteellinen kosteus | 64% |
| Suhteellinen ilmanpaine | 1021.7hPa ( ↓ 0.1 hPa/h ) |
| Ilmanpaineen muutos | Ilmanpaine on tasainen. |
| Tuulen nopeus | 1.3m/s ( 4.7km/h ) |
| Tuulenpuuska | 5.8m/s ( 20.9km/h ) |
| Tuulen suunta | Länsi ( 273° ) |
| Sademäärä, tunti | 0.0mm |
| Sademäärä, vrk | 0.0mm |
| Sademäärä, vuosi | 62.8mm |
| Metsäpaloindeksi | Matala ( 6 ) |
| Salamatutka | Asemalla ei Boltek-salamatutkaa |