Viimeisin raportti sääasemalta saatu 9 sek sitten. |
| Ulkoilman lämpötila | 13.1°C ( ↓ 0.5°C/h ) |
| Tuntuu tuulessa | 13.3°C |
| Kastepiste | 9.2°C |
| Suhteellinen kosteus | 77% |
| Suhteellinen ilmanpaine | 1012.8hPa ( ↑ 0.1 hPa/h ) |
| Ilmanpaineen muutos | Ilmanpaine on tasainen. |
| Tuulen nopeus | 0m/s ( 0km/h ) |
| Tuulenpuuska | 0m/s ( 0km/h ) |
| Tuulen suunta | Itäkaakko ( 122° ) |
| Sademäärä, tunti | 0.00mm |
| Sademäärä, vrk | 0.0mm |
| Sademäärä, vuosi | 53.8mm |
| Aseman sääennuste | Luvassa osittain pilvistä. |
| Pilvien alin korkeus | 499 metriä |
| Metsäpaloindeksi | Matala ( 1 ) |
| Salamatutka | Asemalla ei Boltek-salamatutkaa |